Gintaras - juvelyriniai dirbiniai.

Apie mus

Jau daugiau nei 20 metų UAB „Beata” Lietuvoje žinoma kaip viena iš seniausių papuošalus gaminančių įmonių. Įsteigta 1988 metais Vilniuje. Per tą laiką mūsų vardas tapo žinomas ir vertinamas ne tik gimtoje šalyje, tačiau ir Аzijoje, tolimuose rytuose, Еuropoje ir vakaruose. Šiuo metu turime ofisus Tokijuje, Hong Konge, Los Andžele ir Vilniuje.

„Gintaras yra mūsų auksas”, – dažnai girdime sakant j.e. buvusį prezidentą Algirdą Brazauską įteikinėjant dovanas iš gintaro garbingiems užsienio svečiams. Ši dovana brangi kiekvienam, tad nenuostabu matyti aukščiausių Lietuvos pareigūnų žmonas dėvint mūsų papuošalus.

Mūsų kompanijos veikla paremta unikalių papuošalų iš gintaro gamyba taip pat neapdirbto gintaro prekyba. Nuolatos dalyvaujame įvairiose tarptautinėse juvelyrikos mugėse bei parodose.

Iki 2002 metų mūsų įmonės pajamos buvo gaunamos iš didmeninės prekybos, tačiau tais pačiais metais „Beata” atidarė parduotuvių tinklą ir įkūrė pirmą gintaro dizaino studiją. Tai pirma tokio pobūdžio studija pasaulyje. Šioje studijoje papuošalas gaminamas nuo pradžios iki pabaigos.

Ši papuošalų dizaino studija visiems susidomėjusiems papuošalų gamybos procesu, suteikia galimybę apsilankyti ir patirti gyvą ekskursiją po gintaro papuošalų gamybos pasaulį. Einant stikliniu koridoriumi galima stebėti kaip neapdirbto gintaro gabalas meistro rankose virsta nuostabiu papuošalu. Dizaino studijoje dirba 30 talentingų juvelyrų profesionalų, kurių rankomis kuriami įspūdingo grožio meno dirbiniai.

Dizaino studija

Klientui pageidaujant unikalaus, tik jo įsivaizduojamo papuošalo ar suvenyro, tai taip pat įmanoma. Tik šioje studijoje dirbantys profesionalai pagamins jūsų svajonių papuošalą iš pasirinkto gintaro gabalėlio. Jums tereikės pasvajoti, išsirinkti jums mielą gintaro gabalėlį ir perteikti savo išsivaizduojamą papuošalą popieriaus lape, o mūsų profesionalūs meistrai pagamins jums originalų ir unikalų dirbinį.

2005 metais Vilniuje buvo atidarytas naujas „Beata” slonas, kuriame pirkėjai gali įsigyti išties labai vertingų papuošalų ar suvenyrų iš gintaro. Jeigu pageidaujate originalaus dirbinio iš gintaro, jums tikrai reikėtų apsilankyti mūsų salone.

GINTARINIŲ JUVELYRINIŲ PAPUOŠALŲ PARDUOTUVĖ

Šiuo metu „Beata” įkūrė jau 22 gintaro papuošalų parduotuves. Kiekvienoje iš mūsų parduotuvių jūs rasite didžiausią pasirinkimą naujų, itin kokybiškų papuošalų. Galėsite rinktis iš beveik 500 dirbinių iš gintaro su aukso, sidabro su auksu ar vien tik iš gintaro.

Dirbantys specialistai pakonsultuos ir patars Jums koks papuošalas tiktų, kokios paskutinės papuošalų mados tendencijos ir padės pasirinkti papuošalą iš naujausios kolekcijos. Tokie papuošalai gali būti šiek tiek brangesni, tačiau tai originalūs dirbiniai, kurie neprilygsta gatvėje įsigyto daikto kokybei.

Išsamesnės informacijos apie mūsų paslaugas, papuošalus ir galimybes įsigyti mūsų dirbinių, maloniai prašome kreiptis telefonu +370 5 234 46 85.

Mes tikime, jog jūs liksite sužavėti mūsų papauošalais ir aptarnavimu.

Lauksime Jūsų!

„Beata” kolektyvas”

Scroll to Top